Viešbučiai, skirti šiaurės pašvaistės stebėjimui

Šiaurės pašvaistė arba, kitaip tariant, poliarinė pašvaistė, neabejotinai yra vienas įspūdingiausių gamtos sukurtų reginių. Kad tai pamatytum savo akimis, dažniausiai turi keliauti į Skandinavijos šiaurę ir tikėtis, kad laimė nusišypsos ir šį įspūdinga reginį galėsite pamatyti savo akimis. O kad padidinti šiuos šansus vietovėse, kuriose šiaurės pašvaistė pasirodo dažniausiai, netgi yra įkurti specialūs jos stebėjimui skirti viešbučiai. Šįkart jų sąrašu ir pasidalinsime.

Golden Crown – Levin Iglut, Suomija

Užsisakę nakvynę čia gausite šildomą iglu tipo namelį iš stiklo. Tad jei nusišypsos laimė ir šiaurės pašvaistė pasirodys, ja galėsite mėgautis net nekildamas iš lovos. Didžiausi šansai pamatyti šiaurės pašvaistę yra nuo lapkričio vidurio iki balandžio vidurio. Na, o kadangi viešbutis įsikūręs Laplandijos apskrityje, kodėl gi tuo pačiu dienos metu neaplankius ir Kalėdų senelio?

Arctic Gourmet Cabin, Švedija

Čia gal ir nerasite tokių išskirtinių iglu namelių, kaip Suomijoje, tačiau rasite jaukius medinius namelius su visais patogumais vidury niekur. Būtent ten, kur dažniausiai ir pasirodo šiaurės pašvaistės. Šios sodybos savininkai Johan ir Malin Löfgren yra ir profesionalūs virtuvės šefai, kurie kiekvieną svečią nuolat lepina švediškais skanėstais. Didžiausi šansai pamatyti šiaurės pašvaistę yra nuo rugsėjo vidurio iki balandžio vidurio.

Sorrisniva Igloo Hotel, Norvegija

Dar vienas iglu tipo viešbutis. Tik šįkart jokio stiklo – o tik natūralus ledas ir sniegas. Nepakartojama patirtis miegoti lediniame iglu namelyje garantuota. Šiaurės pašvaiste trokštantys pasimėgauti keliautojai kviečiami iki sausio vidurio, būtent iki tada pašvaistę pamatyti šansai didžiausi. Taip pat viešbutyje dirba gidas, su kuriuo galite leistis į naktinį šiaurės pašvaistės medžioklės žygų su elnių tempiamomis rogėmis.

Hotel Rangá, Islandija

Šis viešbutis patogus tuo, kad yra įsikūręs vos dvi valandos kelio nuo Reikjaviko oro uosto. Tačiau atstumo pakanka, kad viešbutis būtų toli nuo civilizacijos ir vienintelės šviesos naktį, kurias matytumėte, būtų šiaurinės pašvaistės šokis danguje. Atvykti čia rekomenduojama nuo rugsėjo iki balandžio. Tie, kurie išreiškia norą savo akimis pamatyti pašvaistę, yra pažadinami viešbučio darbuotojų vos tik ji pasirodo. Taip pat šis viešbutis turi ir nuosavą observatoriją, iš kurios pašvaistę galima stebėti dar efektingiau.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *