Viešbučių paieška

Mūsų tikslas – kad viešbutis kelionės metu netaptų tik vieta nakvynei po pilnos įspūdžių dienos. Viešbutis gali tapti dar viena nepamirštama kelionės vieta, tad rinkitės jį atsakingai. Rinkitės originalius viešbučius!

Booking.com

Įdomūs faktai apie viešbučius

Jei manote, kad *5 žvaigždutės yra aukščiausias įvertinimas, kokį gali gauti viešbutis – klystate. Dubajuje esantis „Burj Al Arab Hotel“ viešbutis turi net *7 žvaigždučių įvertinimą.

„Genting Highlands Resort“ viešbutis Malaizijoje turi daugiausiai kambarių pasaulyje. Jame yra net 6118 numerių. Viešbučio teritorijoje taip pat yra daugiau nei 80 parduotuvių, 90 restoranų, kino teatras, kazino, 50 karaoke barų ir netgi du pramogų parkai.

Brangiausias numeris pasaulyje kainuoja 34 tūkst. dolerių už naktį. Tokį numerį, pavadintą „Ty Warner Penthouse“, siūlo „Four Seasons Hotel“ viešbutis. 400 kvadratinių metrų ploto numeryje yra netgi privatus spa.

Seniausias viešbutis pasaulyje yra „Nisiyama Onsen Keiunkan“, esantis Japonijoje. Jis įkurtas 705-ais metais ir iki šiol priima svečius.

15 iš 20 didžiausių viešbučių pasaulyje yra pastatyti Las Vegase.

Puslapiai