Greičiausi būdai gauti pinigų, kai jų skubiai prireikia

Kai skubiai prireikia pinigų, tenka rimtai susimąstyti, kur jų gauti greitai. Skolintis iš draugų ar šeimos narių kartais nesinori dėl savaime suprantamų priežasčių: jaustis skolingam ir priklausomam nuo kito malonės, tegul ir artimo žmogaus, tikrai nėra maloniausias jausmas. Banke gauti paskolą gali šiek tiek užtrukti. Šiandien egzistuoja puiki alternatyva – greiti kreditai. Tiesiog reikia neskubėti priimti sprendimą tuoj pat ir skirti šiek tiek laiko kredito sutarties sąlygų nagrinėjimui ir palyginimui kelių pasiūlytų variantų. 

Greitasis kreditas – kas tai? 

Žodis greitas kartais vis dar suklaidina žmones. Dažnai manoma, jog greitai gautą kreditą privalu kuo greičiau grąžinti. Taip tikrai nėra. Greitas kreditas yra taip vadinamas dėl to, jog norin jį gauti tereikia pasirinktoje skolinimo platformoje užpildyti paraišką ir, jeigu tik turite pastovias pajamas, sulauksite jums palankaus pasiūlymo. Kitaip tariant, skubiai gauti reikiamą pinigų sumą galite net nepakilę nuo sofos ir, juolab, neišėję iš namų. Kaip minėjome, viena būtina sąlyga yra ta,jog privalote bent keturis mėnesius gauti pastovias pajamas. O pasiskolintą sumą įsipareigojate grąžinti jūsų pasirinktu laiku kad ir 120 mėnesių bėgyje. 

Šiandien egzistuoja nemažai platformų, kurios leidžia palyginti greitų kreditų sąlygas, įmokos dydžius, papildomus mokesčius ir kitus niuansus. Taigi, apie juos, tuos skubius kreditus galite gauti išsamią informaciją bet kuriuo paros metu. 

Kaip pasiimti greitą kreditą internetu?

Taigi, jums skubiai prireikė pinigų? Daugelis skolinimo ir investavimo platformų labai supaprastino kredito gavimo procesą. Juk daugelis žmonių tą daro pirmą kartą, todėl greitas ir suprantamas procesas – labai aktualu. Kaip greitai gausite pinigus labai priklauso nuo kai kurių faktorių: jūsų kredito istorijos, gaunamų pajamų dydžio, dirbančių šeimos narių skaičiaus ir kita. Tačiau dažnai pinigai atkeliauja į sąskaitą vos per 15-20 minučių nuo paraiškos pateikimo. Jums tereikia atsakingai įsivertinti savo galimybes grąžinti paskolą, t.y. mokėti įmokas laiku. 

Ką reikia žinoti, prieš ryžtantis pildyti paraišką greitiems pinigams?

Greito kredito privalumus lyg ir paminėjome: lengvas procesas, galimybė grąžinti paskolą per ilgesnį laiką, paskolos lankstumas. Apie tai šiek tiek plačiau. Bankai, kaip žinia, turi savo nustatytas taisykles, kurios galioja visiems klientams. Keisti tas taisykles praktiškai neįmanoma. Tuo tarpu, paskolų suteikimo platformos dažnai pasiūlo įvairiausių papildomų paslaugėlių: įmokos atidėjimas, refinansavimas, paskolos pratęsimas ir kitokios lanksčios sąlygos. 

Visgi, egzistuoja ir tam tikri pavojai. Tačiau to baimintis tikrai nereikia. Tiesiog reikia būti labai atidiems. Svarbiausias jūsų uždavinys – labai atidžiai perskaityti kredito sutartį. Kartais palūkanų dydis gali būti labai patrauklus, bet teks mokėti administravimo mokestį, sutarties sudarymo mokestį ir dar kitokius mokėjimus. Labai kruopščiai įvertinkite, kas naudingiausia jums. 

Kitas svarbus dalykas – kam skolinatės pinigus. Paprastai greitas paskolas sudaro gana nedidelės sumos. Galbūt norite mažesnių mėnesinių įmokų? Tuomet rinkitės ilgesnį grąžinimo laiką. Jeigu manote, jog pajėgsite mokėti ir didesnes įmokas, tuomet trumpas paskolos grąžinimo laikas suteiks galimybę greičiau grąžinti kreditą. 

Taigi, kaip matote, niuansų yra pačių įvairiausių. Svarbiausia vadovautis ne draugų ar giminaičių patirtimi, o remtis sava finansine padėtimi ir poreikiais.

Nepraleiskite progos apsilankyti kreditų palyginimo platformoje

Sunku pačiam lyginti visas siūlomas greitų kreditų sąlygas? Šiandien egzistuoja puiki išeitis – paskolų palyginimo platformos. Jose pateikę paraišką labai greitai sulauksite konsultanto skambučio. Jis pasiūlys jums patį priimtiniausią variantą.  Ir tikrai nereikia baimintis, jog būsite apgauti. Šiandien tarp skolų suteikimo įmonių egzistuoja didelė konkurencija. Tad lojalūs ir patenkinti klientai tokios įmonėms yra labai svarbūs. O ir jums patiems aktualu ne tik paskolos grąžinimas ir pragyvenimas, bet ir atostogų kelionės ar kitos pramogos. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *