Rygos radijo ir televizijos bokštas yra aukščiausias statinys ne tik Latvijoje, bet ir Baltijos šalyse. Jo aukštis – 368,5 metrai.
Rygos centrinis turgus įsikūręs penkiuose paviljonuose ir yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Prieš čia įsikuriant turgui, paviljonai buvo naudojami vokiškiems cepelinams (skraidymo prietaisams) laikyti.
Net trečdalis visos Latvijos populiacijos gyvena Rygoje ir jos apylinkėse.
Kai kurie žmonės vis dar tiki, kad žymusis Rygos Balzamas turi gydomųjų savybių. Pasak legendos, Rusijos imperatorė Jekaterina II vizito Latvijoje metu susirgo ir pagijo tik išgėrusi balzamo. Šis gėrimas buvo sukurtas farmacininko Abrahamo Kunze. Dar ir dabar kai kurie latviai juo gydosi pagirias bei skrandžio skausmus.
Rygoje yra alaus spa, kuriame galime mirkti šiltoje alaus vonioje ir tuo pačiu gurkšnoti šaltą alų.
- 25x40x20 cm dydžio kuprinės
- Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
- Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
- Tik nuo 18.00 €
Ryga įkurta 1201 metais, tačiau Latvijos sostine tapo tik 1918 metais.
2019 metų duomenimis 47% Rygos gyventojų buvo latviai, 36% – rusai.
Ryga kadaise buvo vienas didžiausių Švedijos miestų. Taip, teisingai – Švedijos, o ne Latvijos. 1621 metais Ryga priklausė Adolfo Gustavo valdomai teritorijai (visai kaip LDK laikais Lietuvos teritorija driekėsi iki Juodosios jūros), tad formaliai iki 1710 metų tai buvo Švedijos dalis. Vėliau Ryga tapo Carinės Rusijos dalimi.
Kas 5 metus Rygoje organizuojamas Latvijos dainų ir šokių festivalis, kuriame per 3 dienas pasirodo daugiau nei 50 tūkst. dalyvių, o renginio kulminacija tampa 20 tūkst. daininkų pasirodymas unisonu Mežaparks parke.
Pirmieji automobiliai Rusijos imperijai 1909 metais buvo gaminami Rygoje buvusiame Russo-Balt fabrike.