Geriausi Europos vandens atrakcionų parkai

Šiame straipsnyje atrinkome jums geriausius Europoje veikiančius vandens atrakcionų parkus. Stengėmės, kad visi atrinkti parkai būtų lengvai pasiekiami lėktuvais iš Lietuvos. Tačiau kai kurių parkų, net ir sunkiau pasiekiamų, negalėjom neįtraukti dėl jų išskirtinumo.

„Lalandia“ – Bilundas, Danija

Bilundą pasiekti galima tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus, o vaikai šiame mieste bus itin laimingi, juk Bilundas garsėja tuo, kad jame yra LEGOlendas! Be šios pramogos privaloma apsilankyti ir „Lalandia“ pavadintame vandens atrakcionų parke. Tai didžiausias tokio tipo parkas Skandinavijoje. Jame gausu visai šeimai pritaikytų čiuožynių, yra dirbtinių bangų baseinas, o vaikai netgi gali nardyti ir grožėtis koraliniais rifais. Na, o kai šiltas baseino vanduo atsibos, galima leistis į pramogas ant ledo, kurios įrengtos tame pačiame pramogų parke.

„Aquaworld“ – Budapeštas, Vengrija

Tai vienas didžiausių vandens pramogų parkų po stogu. „Aquaworld“ interjeras įkvėptas Angkor Wat šventyklos, esančios Kambodžoje. Tad nenustebkite, jei pramogaudami čia jausitės kaip Aladinas. Parke yra 11 didelių čiuožynių ir 19 baseinų, įskaitant ir dirbtinių bangų bei surfinimo baseinus.  Tėvai gali mėgautis pirčių ir karštų kubilų zonomis, o vaikai pramogauti vaikų zonoje arba užsiimti vaikams čia specialiai rengiamuose interaktyviuose pasirodymuose.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.

„Aqua Dome“ – Längenfeld, Austrija

Lietuviams labai neįprastas vandens pramogų parkas, kuris nėra taip pritaikytas šeimoms su mažais vaikais, bet suaugusieji čia gali pasijusti tarsi Rojuje. Austrijos Alpių kalnuose įsikūręs parkas įspūdingas tuo, kad jame atsipalaiduoti galima tiek esant uždaroje zonoje, tiek ir po atviru dangumi. Nepaisant to, kad už lango spaudžia šaltukas, vandens temperatūra garuojančiuose baseinuose vis tiek bus ne žemesnė nei 36 laipsniai pagal celsijų. Tiesa, šį pramogų parką/viešbutį iš Lietuvos pasiekti yra kiek sunkiau. Geriausia skristi iki Miuncheno Vokietijoje ir tada keliauti kita transporto priemone.

„Tropical Islands“ – Brandenburgas, Vokietija

Netoli Berlyno esančiame Brandenburgo mieste įsikūrę tikri tropikai. Buvusiame orlaivių angare dabar pilna tropikų augalų, smėlio, uolų ir šiltutėlio vandens. „Tropical Islands“ pramogų parke įrengta aukščiausia vandens čiuožynė Vokietijoje, jos aukštis net 27 metrai. Šiame pramogų parke yra ir didžiulė tropikų sauna bei SPA erdvė. Na, o jei pavargote nuo maudynių, galite pasivaikščioti tropikų mišku, kuriame laisvai vaikštinėja vėžliai, flamingai ir kiti egzotiški gyvūnai.

„Slide and splash“ – Lagoa, Portugalija

Portugalijoje, Algarvės regione, įsikūręs tikras vandens čiuožyklų entuziastų Rojus. Beveik 20 skirtingo ilgio, sudėtingumo ir smagumo vandens čiuožyklių vienoje vietoje patiks visiems adrenalino mėgėjams. Viskas įrengta po atviru dangumi, tad besimėgaujant aktyviomis pramogomis galima ir neblogai įdegti karštoje Portugalijos saulėje. Vandens pramogų parką nesunku pasiekti autobusais, kurie nuolat kursuoja iš aplinkinių miestų. Jei norite keliauti į Algarvės regioną, kelionės tikslui rinkitės ne Lisabonos, o Faro oro uostą.

„Siam Park“ – Tenerifė, Ispanija

Šį vandens pramogų parką TripAdvisor vartotojai yra pripažinę kaip geriausią pasaulyje. 6 metus iš eilės. Tad jo nepaminėti tiesiog negalime. Milžiniškoje 18 hektarų teritorijoje galima rasti praktiškai visko. Čia yra ir įprastų čiuožyklų, ir tokių, kuriose jums čiuožiant vyks lazerių šou, arba tokių, kuriose daugiau nei 20 metrų praktiškai krisite vertikaliai žemyn. Adrenalino trūkumas šiame pramogų parke tikrai dings. Visas parkas pastatytas Tailando tematika. Parko dizaineris netgi yra gavęs oficialų leidimą iš Tailando karališkosios šeimos naudoti jų kultūros motyvus parko dizainui. Vienintelė išimtis – nekopijuoti karališkųjų rūmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *