Didžiųjų aviakompanijų nemokamo bagažo dydžiai

Kiekviena aviakompanija turi skirtingą nemokamo bagažo, priimamo į lėktuvo saloną, politiką. Šiame straipsnyje glaustai apžvelgsime kokie bagažo vienetai būna įskaičiuoti į kainą perkant bilietus skrydžiams su populiariausiomis aviakompanijomis.

Dėmesio! Bagažo išmatavimai su laiku gali keistis, tad prieš skrydį rekomenduojame pasitikslinti oficialioje aviakompanijos interneto svetainėje. Paskutinį kartą šis straipsnis atnaujintas 2019-12-26 dieną.

Ryanair bagažas

Į kiekvieno keleivio bilieto kainą įskaičiuotas vienas bagažo vienetas. Tai gali būti rankinė, nešiojamo kompiuterio krepšys ar kuprinė. Vieneto išmatavimai neturi viršyti šių dydžių – 25x40x20cm ir 10kg svorio.
Keleiviai, užsisakę pirmenybinį įlaipinimą, į saloną gali įsinešti jau minėtą bagažo vienetą ir papildomai ne didesnį nei 55x40x20cm dydžio lagaminą.

Wizzair bagažas

Kiekvienas Wizzair keleivis su savimi į lėktuvo saloną gali įsinešti ne daugiau nei 10kg sveriantį ir 40x30x10cm dydžio krepšį. Keleiviai, įsigiję pirmenybinį įlaipinimą, kartu su jau minėtu krepšiu gali įsinešti ir dar vieną 55x40x23cm dydžio lagaminą, sveriantį iki 10kg.

AirBaltic bagažas

Kiekvienas AirBaltic keleivis kartu su savimi į orlaivio saloną gali įsinešti 55x40x23cm dydžio lagaminą bei 30x40x10cm dydžio pirkinių krepšį, rankinę ar kuprinę. Abiejų bagažo vienetų svoris negali viršyti 8 kilogramų.

LOT Polish Airlines bagažas

Kiekvienas LOT keleivis su savimi į saloną gali pasiimti 40x35x12cm dydžio neviršijantį krepšį bei iki 8kg sveriantį 55x40x23cm dydžio lagaminą. Išimtys taikomos LOT Premium Eonomy klasės keleiviams, skrendantiems taprkontinentiniu skrydžiu. Jie gali gabentis du jau minėto dydžio lagaminus ir kartu jie gali sverti iki 12 kg. O LOT Business Class keleiviai gali pasiimti 2 lagaminus, kurių kiekvienas gali sverti iki 9kg.

Norwegian bagažas

Į kiekvieno Norwegian keleivio bilieto kainą įskaičiuoti du bagažo vienetai – 55x40x23cm dydžio lagaminas ir 25x33x20cm dydžio krepšys. LowFare, LowFare+, Flex, Premium klasių keleivių bagažo svoris kartu sudėjus negali viršyti 10kg. PremiumFlex klasės keleiviams bendras bagažo svoris leidžiamas iki 15kg. Išimtis taikoma skrydžiams į Dubajų, tokiems skrydžiams bagažo svorio limitas negali viršyti 8kg.

Turkish Airlines bagažas

Kiekvienas Turkish Airlines avialinijų keleivis kartu su savimi į orlaivio saloną gali pasiimti 55x40x23 dydžio bagažo vienetą, neviršijantį 8 kg svorio. Taip pat kiekvienas keleivis gauna registruoto bagažo vienetą iki 30kg svorio, kurio trijų kraštinių suma negali viršyti 158cm.

SAS Scandinavian Airlines bagažas

Kiekvienas, skrendantis su SAS avialinijomis, į lėktuvo saloną gali pasiimti iki 55x40x23cm dydžio lagaminą, sveriantį ne daugiau, nei 8kg. O taip pat iki 40x30x15cm dydžio rankinį krepšį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *