Populiariausos lankytinos vietos Jūrmaloje

„Dzintari“ parkas

Pačiame miesto centre, vos pasibaigus pagrindinei miesto gatvei, galima rasti gintaro parką, kuriame veiklos ras tiek maži, tiek ir dideli. Čia galima važinėtis riedučiais ar paspirtukais specialiai tam po visą parką įrengtose trasose. Mažiausieji gali linksmintis įvairiausiose žaidimų aikštelėse bei važinėtis elektriniais automobiliukais medinėje trasoje. O vyresni vaikai gali saugiai karstytis medžiais ir skrieti tarp jų ištiestais lynais. Tiesa, ši paslauga jau yra mokama. Taip pat visi norintieji gali apsilankyti parke įrengtame 33,5 metrų aukščio apžvalgos bokšte ir pažvelgti į Jūrmalą iš aukštai.

Paplūdimiai

Jūrmalos paplūdimiai yra itin prižiūrėti ir pritaikyti įvairiausioms amžiaus grupėms. Paplūdimio zona padalinta sekcijomis, kuriose atskirai jūros teikiamais malonumais gali mėgautis tiek ramybės ieškančios šeimos su vaikais bei vyresnio amžiaus poilsiautojai, tiek ir triukšmingai nusiteikę jaunuoliai. Per didžiąją paplūdimio dalį driekiasi mediniai takai, tad pajūriu sėkmingai gali judėti ir žmonės su negalia. Taip pat paplūdimiuose be kavinių apstu ir nemokamų žaidimų aikštelių patiems mažiausiems.

Jomas gatvė

Kone kiekvienas tokio pobūdžio kurortas turi turėti pėsčiųjų alėją. Ne išimtis ir Jūrmala. Čia pagrindinė miesto gatvė turi Jomas pavadinimą. Nors sovietizacijos laikotarpiu ši gatvė buvo pavadinta Puškino vardu, vėliau jai gražintas senasis pavadinimas. Nuo 1987 gatvėje uždraustas transporto judėjimas ir dabar tai pėsčiųjų gatvė, kurioje apstu parduotuvių bei maitinimo įstaigų.

„Livu Akvaparks“

„Livu Akvaparks“ neabejotinai yra viena populiariausių vaikų būvimo vietų Jūrmaloje. Prie pat įvažiavo į miestą įsikūręs akvaparkas yra vienas didžiausių regione. Jame yra įvairiausių čiuožynių, baseinai, sukūrinės vonios, pirtys ir net povandeninis baras.

Jūrmalos miesto muziejus

Jūrmalos miesto muziejuje demonstruojama ne tik miesto istorija, bet ir poilsiautojų istorija. Čia pamatysite kaip prie jūros ilsėdavosi mūsų seneliai, ką jie vilkėjo ir kokias pramogas mėgo. Šis muziejus laikomas vienu moderniausiu visoje Latvijoje. Kiekvienais metais muziejuje eksponuojami eksponatai turi vieną tematiką. 2019-aisiais tema buvo „Vaikai kurorte“.

Rasti geriausią nakvynės pasiūlymą

Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *