Naujos 2020 metų kryptys tiesioginiams skrydžiams iš Lietuvos oro uostų

Nors 2019 metai dar nepasibaigę, tačiau didžiosios aviakompanijos jau susidėliojo 2020 metų vasaros sezono maršrutus. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime naujas kryptis, kurias iš Lietuvos oro uostų pasiūlys mums gerai žinomos aviakompanijos. 

2020 metų vasaros sezono Ryanair naujienos

Ateinančiam vasaros sezonui, kuris aviacijoje prasideda kovo pabaigoje, Ryanair praktiškai nesiūlo nieko naujo, tiesiog prikelia senas kryptis, kuriomis skrydžiai buvo sustabdyti žiemos sezono metu.

Atėnai – skrydžiai iš Vilniaus į Graikijos sostinę Atėnus bus pradėti vykdyti kovo 29 dieną ir vyks du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Chanija – į šį Graikijos kurortą Ryanair lietuvius iš Vilniaus skraidins kartą per savaitę (trečiadieniais) jau nuo balandžio 1 dienos.

Korfu (Kerkyra) – dar vienas vasaros maršrutas į Graikiją. Lėktuvai maršrutu Vilnius-Korfu kursuos dukart per savaitę (trečiadieniais ir šeštadieniais) taip pat nuo balandžio 1 dienos.

Madridas – nuo kovo 31 dienos po žiemos pertraukos Vilnius vėl bus sujungtas su Ispanijos sostine Madridu. Skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi antradieniais ir penktadieniais.

Neapolis – mėgstantys Italiją neabejotinai laukia šios krypties sugrįžimo. Iš Kauno į Neapolį skrydžiai bus pradėti vykdyti jau nuo kovo 29 dienos ir vyks ketvirtadieniais bei sekmadieniais.

Dublinas – o nuo kovo 31 dienos bus pradėti vykdyti skrydžiai iš Palangos į emigrantų pamėgtą Dubliną. Skrydžiai bus vyks net 3 kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Zadaras – nuo kovo 3 dienos du kartus per savaitę (trečiadieniais ir sekmadieniais) Ryanair sujungs Kauną su Kroatijoje esančiu pajūrio miestu Zadaru. Tai vienas gražiausių ir reikšmingiausių Kroatijos miestų.

2020 metų vasaros sezono Wizzair naujienos

Kaip ir Ryanair aviakompanija, Wizzair ateinančiam vasaros sezonui turi pasiūlyti vieną tikrą naujieną.

Jerevanas – pastaruoju metu išaugus paklausai skrydžiams į Rytus, Wizzair pasiūlė tiesioginius skrydžius į Armėnijos sostinę Jerevaną. Dukart per savaitę (pirmadieniais ir penktadieniais) vykdomi skrydžiai bus galimi jau nuo kovo 20 dienos.

Zaporožė – nuo balandžio 8 dienos Wizzair sujungs Vilnių ir su Zaporože, esančia Ukrainoje. Zaporožė garsėja savo pramone, tad greičiausiai ši kryptis labiau bus populiari ne tarp turistų, o tarp laimės ieškančių ukrainiečių.

Sankt Peterburgas – nuo liepos 1 dienos atsiranda ir nauja jungtis tarp Lietuvos ir Rusijos. Šįkart sujungiamas Vilnius ir Sankt Peterburgas. Skrydžiai bus vykdomi dukart į savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais.

2020 metų vasaros sezono AirBaltic naujienos

Bene sparčiausiai savo maršrutų tinklą iš Lietuvos oro uostų plečią AirBaltic aviakompanija. Ji vasaros metu pasiūlys net 5 naujas kryptis.

Hamburgas – Vilnių su šiuo Vokietijos miestu AirBaltic sujungs 3 tiesioginiais skrydžiais per savaitę. Skrydžiai bus pradėti vykdyti nuo kovo 30 dienos ir vyks pirmadieniais, trečiadieniais bei penktadieniais.

Ciurichas – bene įdomiausia ateinančios vasaros kryptis – Vilnius-Ciurichas. Jau nuo kovo 31 dienos antradieniais bei šeštadieniais AirBaltic pradės tiesioginius skrydžius į šį miestą.

Geteborgas – o nuo kovo 29 dienos sekmadieniais ir ketvirtadieniais iš Vilniaus tiesioginiais skrydžiais bus galima pasiekti ir šį Švedijos miestą.

Dubrovnikas – dar viena nauja kryptis – tikras Kroatijos perlas. Jį aplankyti tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus dukart per savaitę (antradieniais ir šeštadieniais) bus galima jau nuo gegužės 2 dienos.

Rijeka – dar viena Kroatijos kryptis, į kurią AirBaltic pradės vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus jau nuo gegužės 7 dienos. Kartą į savaitę – ketvirtadieniais.

2020 metų vasaros sezono Norwegian naujienos

Kai kitos aviakompanijos plečia savo maršrutų tinklą iš Vilniaus bei Kauno, Norwegian 2020-aisiais nusprendė praplėsti tik skrydžių iš Palangos skaičių

Kopenhaga – Danijos sostinę ir Palangą tiesioginiais skrydžiais Norwegian sujungs jau balandžio 4 dieną. Skrydžiai už žemą kainą bus vykdomi antradieniais ir šeštadieniais.

Stokholmas – dar viena emigrantų mėgstama kryptis. Tiesioginiai skrydžiai iš Palangos į Stokholmą bus pradėti vykdyti balandžio 5 dieną dukart per savaitę (ketvirtadieniais ir sekmadieniais).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *