„No Man’s Fort“, Didžioji Britanija: Viešbutis vidury niekur

Šis išskirtinis viešbutis yra įsikūręs sename jūros forte, netoli Portsmuto miesto. Didžiulis nuo išorinio pasaulio izoliuotas fortas yra itin mėgiamas turistų. Ypač jį pamėgusios poros bei žmonės, trokštantys kuriam laikui pabėgti nuo visuomenės. Forte esančiame viešbutyje yra vos 23 numeriai, tad laisvą datą viešnagei rasti gali būti tikras iššūkis.

Masyvus betono statinys vidury jūros buvo pastatytas tarp 1867 ir 1880 metų, siekiant apsisaugoti nuo Prancūzijos karinio laivyno. Tačiau pagal paskirtį fortas praktiškai taip ir nebuvo panaudotas, tad po kurio laiko buvo nuspręsta fortą paversti prabangiu viešbučiu. Dabartiniai savininkai fortą valdo nuo 2012 metų.

Nuo forto galima grožėtis beribiais jūros horizontais 360 laipsnių kampu. Gigantiškoje betono konstrukcijoje yra įrengti net 5 restoranai bei barai, karšto vandens kubilai tiesiog ant stogo, kabaretas ir konferencijų salė. O paties forto interjeras ir eksterjeras skiriasi vienas nuo kito kaip diena ir naktis. Jei iš išorės fortas atrodo kaip niūrus statinys vidury jūros, primenantis blogiukų irštvą iš filmų apie Džeimsą Bondą, tai patekus į vidų prabanga tiesiog stulbina.

„No Man’s Fort“ tinkamas įvairaus tipo keliautojams. Vienišiai gali mėgautis viešbučio prabanga, pasiplaukiojimais kanoja ar žvejyba jūroje. Draugų grupės gali linksmintis forte rengiamuose vakarėliuose ar užsiimti vandens sportu. O įsimylėjelių porelės gali mėgautis romantika izoliuotuose deniuose, balkonuose ar karšto vandens kubiluose. Forte netgi galima rasti biblioteką bei lazerių kovų kambarį.

Užsisakant nakvynę šiame viešbutyje į ją įskaičiuojami tiek pusryčiai, tiek ir pietūs bei vakarienė. Kiekviename numeryje yra televizorius ir nemokamas internetas. Pažymima, kad į fortą negalima atsivežti vaikų ir augintinių.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.

Vaizdo reportažas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *