Geriausi nudistų viešbučiai Europoje


Pasaulyje yra gausybė žmonių, kurie mėgsta mėgautis gyvenimu taip, kaip gamta juos sutvėrė – tad daugėja ne tik nudistams skirtų paplūdimių, bet ir viešbučių. Šiandien dalinamės su jumis nudistams skirtų viešbučių sąrašu, kurie vertinami kaip vieni geriausių Europoje.

„Village Naturiste R5 Village Libertine Property“, Prancūzija

Cap d’Agde miestas dar vadinamas Europos nudistų sostine. Jame yra oficialus nudistų kaimelis, kuriame įsikūręs ne tik šis, bet ir daugybė kitų viešbučių, skirtų nudistams. Iš esmės viską šiame miestelyje galima daryti nuogiems – lankytis banke, apsipirkinėti, eiti pasivaikščioti ir dar daug visko. Nuogas kūnas čia vertinamas ir toleruojamas.

„Clover Spa and Hotel“, Didžioji Britanija

Šis Spa tipo viešbutis įsikūręs vos 10 minučių kelio nuo Birmingemo centro. Jame drabužiai nėra privalomi, galite po viešbutį vaikščioti ir jo teikiamais malonumais mėgauti taip, kaip tik norite. Viešbutyje galima mėgautis įvairiausiomis Spa procedūromis, o taip pat ir sauna bei karštu kubilu. Šis viešbutis dar dažnai rekomenduojamas pradedantiesiems nudistams.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.

„Hotel Oz‘Inn“, Prancūzija

Dar vienas nudizmo mylėtojų liaupsinamas viešbutis Cap d’Agde mieste. Šiame viebutyje jumis bus pasirūpinta kaip karaliais – čia netrūksta Spa procedūrų, yra siliarumai, sveikatingumo centras, o kai kuriuose numeriuos netgi turkiškos vonios ar džiakuziai. Na, o vasaros vakarais viešbučio terasoje vyksta įvairiausi vakarėliai.

„Naturist Angel Nudist Club Hotel“, Graikija

Rodo saloje esantis viešbutis yra tarsi Rojaus kampelis nudistams. Čia galėsite drąsiai išsinerti iš drabužių ir mėgautis saulės šilumą. Prie viešbutyje esančio baseino nuolat galima mėgautis masažais, o jei viešbutyje pritrūks pramogų, galėsite nuvykti į nudistų paplūdimį su triskart per dieną iš čia kursuojančiu autobusu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *