„Prašome trukdyti“: net 18 sostinės viešbučių kviečia į unikalias ekskursijas

Vasario 24-26 dienomis Vilniaus viešbučiai kviečia miestiečius praverti jų duris ir išvysti, kur apsistoja į miestą atvykstantys turistai. Net aštuoniolika skirtingų viešbučių prisijungė prie akcijos „Prašome trukdyti“, kurios metu viešbučių darbuotojai ir gidai vilniečiams ves nemokamas ekskursijas ir pasakos apie ypatingus svečių įnorius, parodys apartamentus, kur gyveno karališkųjų šeimų atstovai ir įvairių šalių vadovai. Prie renginio prisijungė tiek visame pasaulyje atpažįstami apgyvendinimo tinklai, tiek ir naujai besikuriantys, išskirtines nakvynes miesto svečiams siūlantys viešbučiai.

Nuo alternatyviosios kultūros vėliavnešio „Downtown Forest Hotel“ iki vieno žinomiausių, garsenybių pamėgto „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ – vilniečių lauks net 133 ekskursijos įvairiuose Vilniaus viešbučiuose. Profesionalūs gidai ir viešbučių atstovai jau pasirengę papasakoti didžiausias viešbučių paslaptis ir parodyti dar nematytas erdves. Be to, visi ekskursijų dalyviai dalyvaus loterijoje, kurioje galima laimėti nakvynę dviems su pusryčiais viešbutyje „Calvary“. Ekskursijas inicijavusios Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė sako, kad ekskursijas po viešbučius nuspręsta pakartoti dėl didelio jų pasisekimo praėjusiais metais.

„Viešbutis – tai miesto vizitinė kortelė, todėl malonu, kad Vilniuje esantys viešbučiai atitinka aukščiausius reikalavimus ir keliautojus gali lepinti išskirtiniu priėmimu. Akcija „Prašome trukdyti“ yra puikus būdas vilniečiams pažinti svečių priėmimo kultūrą mūsų mieste. Pirmosios tokios ekskursijos, organizuotos per praėjusiais metais vykusią Pasaulinę turizmo dieną, sulaukė išskirtinio dėmesio – vietos jose užsipildė per kelias minutes. Tikimės, kad tokio gausaus vilniečių bei miesto svečių dėmesio jos sulauks ir šiais metais“, – pasakoja I. Romanovskienė.

Restauruotame, bet originalias detales išlaikiusiame pastate įsikūręs viešbutis „Calvary hotel“ kvies svečius susipažinti su jo istorija. Dar XIX a. čia veikė apartamentų nuoma, o vėliau jame buvo Lenkijos muitinė ir net Lietuvos policijos komisariatas. Per ekskursiją viešbutyje bus galima susipažinti su išlikusiomis vidinėmis pastato detalėmis, pamatyti Kalvarijų gatvės įkvėptą interjerą.

O Vilniaus centre įsikūręs „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ ekskursijų lankytojus kvies pamatyti apartamentus, kuriuose gyveno dešimtys garsenybių, karališkųjų šeimų atstovai ir įvairių šalių vadovai. Viešbučio atstovai papasakos apie įvairius svečių įnorius ir supažindins su išskirtinėmis viešbučio siūlomomis patirtimis.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.

Išsiilgusių romantikos laukia ekskursijos netoli geležinkelio stoties įsikūrusiame „Railway hotel“. Modernėjančiame stoties rajone veikiantis viešbutis siūlo pamatyti išskirtines Vilniaus miesto panoramas bei pajusti geležinkelio stoties nuotaiką, persmelktą begalės susitikimų ir atsisveikinimų.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė primena, kad sostinės viešbučiai visada laukia ir vilniečių, kurie nori trumpam pakeisti aplinką, restorane susitikti su verslo partneriais ar surengti asmenines šventes.

„Mūsų viešbučiai savo komforto lygiu, unikaliomis istorijomis ir aukščiausio lygio aptarnavimu nenusileidžia didžiausiu pasaulio miestų viešbučiams. Be abejonės turime ką parodyti ir ką papasakoti, juolab, kad ne kiekvienam Vilniaus gyventojui yra tekę pasimėgauti išskirtine nakvyne ar pavakarieniauti savo miesto viešbučių restoranuose. Ši „Go Vilnius“ iniciatyva vilniečiams leis išvysti naujas vietas bei pamatyti, kur apsistoja turistai. Tikiuosi, kad ekskursijos dalyviai, susipažinę su aplinka, dažniau apsvarstys galimybę rinktis viešbučių erdves savo šventėms, verslo susitikimams ar tiesiog savaitgalio poilsiui“, – apie pažintis su Vilniaus viešbučiais pasakoja Evalda Šiškauskienė.

Visą savaitgalį besitęsiančiose ekskursijose galės sudalyvauti daugiau nei 1300 dalyvių. Nepamiršti ir Vilniuje gyvenantys užsieniečiai – jiems skirti 8 turai po viešbučius anglų kalba. Visos ekskursijos yra nemokamos.

Iš viso akcijos „Prašome trukdyti“ metu duris į poilsio pasaulį atvers 18 viešbučių: „Ratonda Hotel“, „Neringa hotel“, „Holiday Inn Vilnius“, „St. Palace Hotel“, „Hilton Garden INN Vilnius City Centre“, „Radisson Blu Royal Astorija“, „Hotel Park Inn by Radisson Vilnius“, „Moon Garden“, „Railway Apartments“, „Downtown Forest Hostel“, „Calvary Hotel“, „Artagonist Art Hotel“, „Pacai Hotel“, „Courtyard Vilnius City Centre“, „Corner Hotel“, „Comfort Hotel LT – Rock ‘n’ Roll Vilnius“, „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ ir „Artis“.

Registracijos į ekskursijas formą galite rasti čia: https://www.govilnius.lt/prasome-trukdyti-atverkite-vilniaus-viesbuciu-duris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *