„airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Turiną

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša apie naują maršrutą iš Vilniaus į Turiną (Italija). Tai pirmas kartas, kai „airBaltic“ pasiūlė maršrutą iš Vilniaus, kuris nėra vykdomas iš Rygos. Skrydžiai bus vykdomi vieną kartą per savaitę nuo 2023 m. gruodžio 23 d.

Oro bendrovė taip pat didina skrydžių į kitas slidinėjimo kryptis dažnumą. Miunchenas yra populiari slidinėjimo kryptis, todėl skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi penkis kartus per savaitę. Be to, daugės skrydžių iš Rygos į Kittilę, todėl keleiviai galės lengvai pasiekti slidinėjimo kryptis Suomijoje. „airBaltic“ savo klientams užtikrina platų slidinėjimo krypčių pasirinkimą. Į Kittilę iš Vilniaus galima lengvai nuskristi per „airBaltic“ bazę Rygoje.

Visą žiemos sezoną „airBaltic“ Vilniuje dislokuos papildomą orlaivį, tad iš viso Vilniuje bus du orlaiviai.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujo maršruto iš Vilniaus į Turiną pradžią. Skrydžio kryptis pritaikyta Lietuvos keleiviams, todėl siekiame suteikti patrauklią galimybes aplankyti Turiną ir netoliese esančius Alpių slidinėjimo kurortus“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Kaip jau buvo pranešta, „airBaltic“ paskelbė artėjančio žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį. Aviakompanija pradeda 11 naujų maršrutų iš Baltijos šalių ir Tamperės (Suomija) bei pasiūlys apie 80 maršrutų savo tinkle, kurie sujungs Rygą su kitais regiono miestais. Tai didžiausias „airBaltic“ istorijoje naujai pridėtų maršrutų skaičius per žiemos sezoną.

Nuo šiol beveik visus naujus maršrutus patraukliausiomis kainomis galima užsisakyti „airBaltic“ interneto svetainėje www.airbaltic.com. Pirmoji naujų žiemos sezono krypčių pardavimo kampanija prasidės gegužės 16 d.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *