6 patarimai kaip užsisakyti viešbutį pigiau

Planuojant kelionę neretai viešnagė viešbutyje kainuoja daugiau nei skrydžio bilietai, tad šioje vietoje derėtų pagalvoti, kaip įmanoma sutaupyti. Dalinamės su jumis patyrusių keliautojų patarimais, kurie gali padėti jums sutaupyti šiek tiek kelionės biudžeto.

  1. Viešbutį užsisakykite kuo anksčiau

Ko gero niekam ne paslaptis, kad dažniausiai artėjant kelionės datai viešbučių numeriai vis brangsta. Taip yra todėl, kad kuo mažiau dienų iki kelionės liko, tuo labiau mažėja pasiūla. Bei dėl to, kad viešbučių rezervavimo platformos įprastai turi automatinius algoritmus, kurie viešbučių savininkams leidžia koreguoti kainas priklausomai nuo viešnagės datos.

  1. Apmokėkite viešbutį iš anksto

Turėkite omenyje, kad viešbučiai, kurie prašo išankstinio atsiskaitymo už nakvynę, įprastai taiko žemesnius tarifus. Taip yra todėl, kad viešbučiai, kurie leidžia atsiskaityti atvykus į vietą, turi papildomą riziką, jog klientas taip ir neatvyks. To pasekoje apsidrausdami jie taiko aukštesnius tarifus.

  1. Pabandykite išskaidyti viešnagę į kelis skirtingus užsakymus

Jei jau išsirinkote viešbutį, kuriame norite praleisti savo viešnagę, pabandykite patikrinti ar kaina nesikeičia, jei viešnagę išskaidysite į kelis segmentus. Pavyzdžiui: jei planuojate apsistoti nuo pirmadienio iki penktadienio, atskirai patikrinkite ar jums nebūtų pigiau užsisakyti tą patį viešbutį nuo pirmadienio iki trečiadienio ir tada nuo trečiadienio iki penktadienio.

  1. Prisijunkite prie viešbučio lojalumo programos

Didieji pasaulio viešbučių tinklai, tokie kaip Radisson, Hilton, Marriott ir t.t. turi savo lojalumo programas. Tad jei tik yra tokia galimybė, kaupkite lojalumo taškus nuo pat pirmos viešnagės. Vėliau šiuos taškus galėsite išnaudoti kaip nuolaidą savo ateities viešnagėms. Įprastai lojalumo taškai duodami ne tik už nakvynę, bet ir kitas viešbutyje įsigytas paslaugas.

4trip.lt pasiūlymas
Kuprinės skrydžiams
Kodas: PADEBESIAIS
  • 25x40x20 cm dydžio kuprinės
  • Idealiai atitinka Ryanair rankinio bagažo matmenis
  • Atitinka Wizz Air rankinio bagažo matmenis
  • Tik nuo 18.00 €
We earn a commission if you make a purchase, at no additional cost to you.
  1. Išbandykite naujus viešbučius

Jei Booking.com ar kitoje platformoje radote naują viešbutį su mažai atsiliepimų, nevenkite jo. Nauji viešbučiai puikiai supranta kokią galią turi teigiami atsiliepimai, tad jie iš kailio neriasi už žemą kainą bandydami suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas, kad tik gautų pirmuosius savo teigiamus atsiliepimus iš keliautojų.

  1. Naudokitės viešbučių paieškos įrankiais

Naudokitės viešbučių palyginimo platformomis, kad savo norimai datai rastumėte pigiausią ir geriausią variantą. Norėdami išsiskirti iš konkurentų tokiose platformose viešbučiai neretai siūlo papildomas nuolaidas arba kitas vertes: nemokamus pusryčius, SPA paslaugas ir t.t. Pasinaudokite tokia viešbučių paieškos platforma įvesdami savo viešnagės informaciją žemiau pateiktame paieškos bloke.

Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *